Ďakujem 26 963-krát za vašu dôveru

Ďakujem 26 963-krát za vašu dôveru

Milí podporovatelia, priatelia,
 

chcem sa vám všetkým poďakovať za vašu dôveru. Predstavuje silný záväzok. Začínali sme ako nová strana a po takmer 4 mesiacoch nám dalo svoj hlas 37 974 voličov. Vidíme, že je tu požiadavka pre novú éru kresťanskej politiky. A my sme pripravení pokračovať v začatej práci.

Aj keď nám tieto hlasy nepostačili na to, aby sme získali čo i len jeden mandát v EP, som vďačný za každý jeden hlas z 26 963 krúžkov, ktoré som dostal. Chcem i ďalej pôsobiť v rámci Európskeho kresťanského politického hnutia (ECPM) a pracovať na vybudovaní Kresťanskej únie ako strany do nadchádzajúcich parlamentných volieb do NR SR.

Nerobím si ilúzie, že to bude ľahké. Čo-to sme videli a zažili za tých pár rokov nášho pôsobenia v politike. Ideme však ďalej. Sme pripravení začať rokovať s kresťanskými politikmi. Viac v našej tlačovej správe.

Chcem byť s vami naďalej v kontakte, dávajte mi prosím vaše podnety, myšlienky, nápady, kritiku, vysvetlenia, otázky… a ak máte záujem o spoluprácu pri rozvoji Kresťanskej únie ako politického subjektu, prosím dajte mi o tom vedieť.

Close Menu
×
×

Cart