PETÍCIA Aliancie za rodinu: Zastavme hrozbu väzenia pre ochrancov života!

PETÍCIA Aliancie za rodinu: Zastavme hrozbu väzenia pre ochrancov života!

Zdieľam s vami túto petíciu Aliancie za rodinu. Nedávno som ju podpísal aj ja.

Braňo

Milý priateľ,

môžeme mať rôzne názory, ale tu sa už skutočne prekračujú všetky hranice a preto sa musíme ozvať, keď sa  objavia takéto znepokojujúce správy: Veľká porota v Harris County v Texase rozhodla, že nepodá žiadne obvinenie proti spoločnosti Planned Parenthood pre ilegálny predaj častí tiel potratených bábätiek, napriek videozáznamom, ktoré ilegálny predaj ukazujú.

Predmetné videá si môžete pozrieť TU.

Ešte horšia je skutočnosť, že namiesto toho obvinili odvážnych investigatívcov, ktorých tajne natočené videá odhalili praktiky spoločnosti Planned parenthood.

David Daleiden a jeho spoločníčka Sandra Merittová teraz čelia až 20 rokom väzenia a pokute až do výšky 10,000 dolárov za bizarné obvinenia, zatiaľ čo skutoční zločinci sú prepustení bez ujmy.

Podporme ich aj zo Slovenska a ukážme im, že vieme o tom, čo sa robí v USA a nám v Európe nie je jedno, keď sa stráca sloboda a hrozí trestným stíhaním s trestom až 20 rokov odňatia slobody za odhaľovanie pravdy. Petíciu môžeš podpísať kliknutím sem.

PODPÍŠ PETÍCIU

Po podpísaní petície venuj chvíľku času zdieľaniu petície s Tvojou rodinou, priateľmi a známymi na Facebooku, Twitteri, cez e-mail a pod.

Ďakujeme,

Anton Chromík
predseda Aliancie za rodinu

 

Aliancia za rodinu | Gorkého 15, 811 01 Bratislava, bankové spojenie SLSP a.s., č. ú.5052725743/0900

Pridaj komentár

Close Menu
×
×

Cart