Úvod

V druhej polovici roka 2016 sme historicky prvý krát prebrali predsedníctvo v Rade EÚ. Ide o jedinečnú príležitosť politicky i duchovne ovplyvniť dianie v Európskej únií i za jej hranicami. Viac mojich myšlienok nájdete v tomto blogu – SLOVENSKO MÁ V SEBE VIAC.

Modlitby za Európu

26. septembra som zavolal do Bruselu mojich známych kresťanských priateľov – kňazov, pastorov, lídrov, aby sme spolu uctievali Pána a prihovárali sa za prebudenie v Európe. Do modlitieb sa môžu zapojiť všetci, na diaľku. Stačí si kliknúť na facebookové podujatie tu.

modlitba-za-europu_fb-header-1

Modlitba za neformálny summit EU v Bratislava

15. septembra  môj asistent Maťo Štuk spolu s Domom modlitby organizuje modlitebný večer. Cieľom je modliť sa za predstaviteľov členských štátov Únie, ktorých bude Slovensko nasledujúci deň hosťovať.

Konferencia Quo Vadis Europe

28. septembra hosťujem v spolupráci s ECPM, YWAM a ENC konferenciu, ktorú sme nazvali Quo Vadis Europe. Podarilo sa nám pozvať mnoho hodnotných hostí. (pozrieť rečníkov & témy) Cieľom je pomenovať ohrozenia a výzvy, ktoré Európa dnes zažíva a tiež ponúknuť riešenia, ktoré ako kresťania máme. Spracované výstupy z tejto konferencie budem publikovať a po prihlásení sa na môj newsletter vám ich rád pošlem.

final_bs_rgb_jpg


Close Menu
×
×

Cart