Škripek je za BIO deti

Minulý týždeň Rada Európy prijala kontroverznú správu s názvom: “Súkromný a rodinný život: dosiahnutie rovnosti bez ohľadu na sexuálnu orientáciu.” Správa bola prijatá 67 hlasmi, 14 poslancov sa zdržalo a 5 bolo proti. Rada Európy združuje 47 krajín, vrátane 28 krajín EÚ.

Podstatou správy bola okrem iného akceptácia požiadaviek LGBT lobistických skupín na adopciu detí homosexuálnymi pármi, ako aj na umelé oplodnenie u homosexuálnych párov. Branislav Škripek sa po hlasovaní vyjadril: „Sú to všetko záležitosti, ktoré sú mnohokrát v rozpore s platnou legislatívou európskych štátov a je to aj proti prirodzenému poriadku v prírode.”  Ďalej poukázal na to, že sa vraciame naspäť k BIO produktom, lebo sme zistili, že prílišné zasahovanie do prírody môže mať ďalekosiahle následky, o ktorých ani nemáme tušenia. A doslova povedal: „Je zvláštne, ako veľmi dbáme na BIO potraviny, aby sme mali všetko prirodzené, v súlade s prírodou – ale plodenie detí  sa necháva pokojne na rôzne technické prostriedky – skúmavky a kašle sa na BIO.” A tu sa predsa zasahuje do života a vývoja ľudských bytostí spôsobom a s dôsledkami, ktoré rozhodne nebudú pre ľudstvo prospešné.

Často homosexuáli o nové nadpráva nestoja

„Je trend, nielen v EÚ, ale v celom západnom svete, prisudzovať nejaké nové nadpráva LGBTI ľuďom, kde samotní homosexuáli o tieto práva ani nestoja,” zdôrazňuje B. Škripek a hovorí aj o prolife prípadoch z Francúzska, kde na prostrestoch vystúpili reprezentanti organizácie homosexuálov, ktorí nechcú manželstvá, deti či náhradné materstvo.

Na otázku, aké konzekvencie bude mať prijatá správa pre Slovensko a ostatné európske štáty, Branislav Škripek odpovedá: „Prijatá správa nie je právne záväzná pre Slovensko. Avšak, ako sme toho svedkom pri takýchto dokumentoch, vytvára podhubie na to, aby sa presadzovali tieto novodobé pohľady na rodinu a spolužitie partnerov.”

Na záver sa vyjadril k tomu, čo treba v tomto prípade ďalej robiť. „Stačí však veľmi málo – dbať nielen o zdravé, prirodzené potraviny, ale aj o prirodzené rodiny, prirodzené plodenie detí – tzv. “bio deti”, uzatvoril tému Branislav Škripek.

Hlasovania v Rade Európy sa zúčastnili aj dvaja členovia Európskeho kresťanského politického hnutia, ktorého je Branislav Škripek predsedom. Boli to moldavský zástupca Valeriu GHILETCHI  a írsky senátor Rónán MULLEN, ktorí v Rade Európy obhajovali prirodzené hodnoty. Slovensko na hlasovaní nemalo žiadnych zástupcov. Zo susednej Českej republiky správu podporili traja zástupcovia, ktorí však nie sú členovia ECPM.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

Návrat hore